Dlaczego Niektórzy Ojcowie Korzystają z Pomocy Mediatora?23 marca 2013; 18:32Urszula Winiarska,

W praktyce okazuje się, że gdy partnerzy nie są już razem, a mają wspólne dzieci, to właśnie ojcowie częściej przychodzą do mediatora. W marcu, w toruńskiej gazecie "Nowości ukazał się artykuł na ten temat.

pokaż

Mediacja może być jak kawa? Poznaj wyniki ankiety na temat postępowania mediacyjnego.2 marca 2013; 21:02Irena Paczkowska,

To pewne, że nie napijesz się kawy tylko dzięki temu, że o niej wiesz. Trzeba ją jeszcze przygotować, nastawić czajnik z wodą lub ekspres do kawy. Podobnie jest z mediacją.

pokaż

Mediacja-sposób na rozwiązywanie sporów i jej praktyczne wykorzystanie w przedsiębiorstwie.11 lutego 2013; 20:50Urszula Winiarska, Irena Paczkowska,

W czwartek 21 lutego odbyło się szkolenie, podczas którego była możliwość bliższego poznania mediacji gospodarczych. Uczestnicy, którzy umieścili komentarze na naszej stronie otrzymali drogą elektroniczną poradnik, z przykładem praktycznego zastosowania mediacji przez właścicieli firmowych stron internetowych.

pokaż

Czego tak bardzo ważnego w życiu uczą Buszmeni swoje dzieci?2 grudnia 2012; 16:42Urszula Winiarska,

Wśrod Buszmenów dużą wagę przywiązuje się do rozmowy jako sposobu rozwiązywania problemów. Dzieci uczone są także panowania nad własnym temperamentem i powstrzymywaniem się od przemocy.

pokaż

Mediacja Mostem do zakończenia sporu.1 listopada 2012; 23:56Urszula Winiarska,

Mediacja mostem do porozumienia, czyli Raport z Międzynarodowego Dnia Mediacji 2012. W tym roku podjęliśmy się zorganizowania obchodów w trzech miastach: Toruniu, Włocławku i Bydgoszczy.
fot. Andrey Belenko

pokaż

Program Międzynarodowego Dnia Mediacji - 201210 października 2012; 18:02Urszula Winiarska, Irena Paczkowska,

Zapoznaj się z programem Międzynarodowego Dnia Mediacji, który obchodzony będzie w dniach 16 - 19 października. Spotkaj się z mediatorami, aby poznać mediacje i mieć wybór, gdy pojawi się konflikt.
fot. Flikr

pokaż