Pani Mediacja Jest Wśród Nas - Konkurs Plastyczny w Ramach Obchodów MDM 201327 września 2013; 17:59Urszula Winiarska, Irena Paczkowska,

Konkurs Plastyczny dla dzieci w ramach obchodów MDM 2013
pt. "Pani Mediacja Jest Wśród Nas" został objęty Patronatem Honorowym przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

pokaż

Szpadzistki Poznają Mediacje na Wakacjach w Człuchowie28 lipca 2013; 20:30Urszula Winiarska,

W szermierce podcza zawodów możesz usłyszeć komendę: " Gotowi? Naprzód! ". Potyczki szermierzy nigdy nie kończą się remisem.

pokaż

Poznajmy Prawdziwy Smak Mediacji7 czerwca 2013; 17:12Urszula Winiarska, Irena Paczkowska,

Wiosną 23 maja 2013 roku rozpoczynamy przygodę związaną z prowadzeniem działań Stowarzyszenia Strefa Mediacji. Zachęcamy Cię do poznania prawdziwego smaku mediacji. Przed nami spokojne morze, pełne różnych rozwiązań, trudnych  ludzkich spraw. Zaczynajmy!

pokaż

Dlaczego Niektórzy Ojcowie Korzystają z Pomocy Mediatora?23 marca 2013; 18:32Urszula Winiarska,

W praktyce okazuje się, że gdy partnerzy nie są już razem, a mają wspólne dzieci, to właśnie ojcowie częściej przychodzą do mediatora. W marcu, w toruńskiej gazecie "Nowości ukazał się artykuł na ten temat.

pokaż

Mediacja może być jak kawa? Poznaj wyniki ankiety na temat postępowania mediacyjnego.2 marca 2013; 21:02Irena Paczkowska,

To pewne, że nie napijesz się kawy tylko dzięki temu, że o niej wiesz. Trzeba ją jeszcze przygotować, nastawić czajnik z wodą lub ekspres do kawy. Podobnie jest z mediacją.

pokaż

Mediacja-sposób na rozwiązywanie sporów i jej praktyczne wykorzystanie w przedsiębiorstwie.11 lutego 2013; 20:50Urszula Winiarska, Irena Paczkowska,

W czwartek 21 lutego odbyło się szkolenie, podczas którego była możliwość bliższego poznania mediacji gospodarczych. Uczestnicy, którzy umieścili komentarze na naszej stronie otrzymali drogą elektroniczną poradnik, z przykładem praktycznego zastosowania mediacji przez właścicieli firmowych stron internetowych.

pokaż